Roseti Polska sponsorem mistrza KSW Pawła Pawlaka

Miło nam poinformować, że zawodnik, którego mieliśmy zaszczyt sponsorować zdobył pas mistrzowski podczas gali KSW. Paweł Pawlak zdobył mistrzowski pas federacji KSW podczas gali, która odbyła się 3 czerwca 2023 r. na Stadionie Narodowym. Wydarzenie na Stadionie śledziło blisko 50 000 kibiców oraz kilka milionów przed telewizorami. Walka była niezwykle zacięta, a zwycięstwo Pawła Pawlaka było w pełni zasłużone. Był to dla nas wielki zaszczyt obserwować na żywo tą wspaniałą walkę i należeć do zwycięskiego drużyny.

Pawłowi i całemu Teamowi życzmy dalszych sukcesów i jeszcze raz gratulujemy!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z gali oraz wywiadu z Mistrzem:

Poprzedni artykułNastępny artykuł