Klub Biznesu na Morzu w Ameryce Południowej

Początkiem roku, na przełomie stycznia i lutego, Klub Biznesu na Morzu ruszył w kolejny rejs. Tym razem celem naszej destynacji była: Brazylia, Argentyna i Urugwaj. Na luksusowym statku MSC Cruises mieliśmy okazję zająć się oczywiście biznesem. W trakcie rejsu poza podziwianiem piękna przyrody i zwiedzaniem najsłynniejszych miejsc świata odbyły się szkolenia oraz Sesje Klubu Biznesu na Morzu, w trakcie których wszyscy uczestnicy mieli okazje przedstawić swoje działalności i opowiedzieć o planowanych inwestycjach. Planowane inwestycje były punktem przewodnim naszych spotkań, ponieważ w trakcie rejsu odbyły się szkolenia z następujących tematów:

  1. Jak skutecznie aplikować o środki unijne
  2. Projekty B+R
  3. Projekty inwestycyjne
  4. Projekty społeczne
  5. Omówienie konkursów zaplanowanych na 2023
  6. Skuteczne rozliczanie oraz prowadzenie Projektów z Dofinansowaniem UE

Ale nie samym biznesem żyje człowiek! W przerwie między spotkaniami i szkoleniami nasi uczestnicy w pełni korzystali z możliwości jakie przygotował dla nas Armator: przepyszna kuchnia, atrakcje strefy SPA oraz niezwykłe pokazy artystyczne, a także zabawy i dyskoteki do białego rana. Podziwialiśmy również zapierające dech w piersiach miejsca, które skrywa Ameryka Południowa. Monumentalny Pomnik Chrystusa Odkupiciela w Rio de Janeiro, piaszczyste plaże na wyspie Ilhabela, tętniąca życiem stolica Argentyny- Buenos Aires, klimatyczne Montevideo- to tylko niektóre z miejsc, które uczestnicy mogli podziwiać podczas rejsu.

Zapraszamy do zapoznania się z krótką relacją z naszego rejsu.

Poprzedni artykułNastępny artykuł